Dafinën e merr malli për Ledrin, ja si e kujton atë! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
1 °C

Dafinën e merr malli për Ledrin, ja si e kujton atë!

10:32 | 11 Maj 2018

Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula para disa vitesh ishin në një lidhje dashurie, që nuk zgjati shumë.

Në atë kohë dyshja e suksesshme, ishin çifti më i përfolur në shoëbizin shqiptar.

Së fundmi ka qënë Dafina e cila ka publikuar një foto me Ledrin.

“Më mungojnë këto flokë”- ka shkruar Dafi bashkangjitur një fotoje ku shihet e përqafuar me Ledrin, shkëputur nga videoklipi që dyshja ka realizuar së bashku.

Ta ketë zënë malli këngëtaren apo thjesht e ka vërtet për flokët?

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!