Dalin në ‘livadh’ Sahidja dhe vajza e saj ‘seksi’ me veshje tejet elegante – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Dalin në ‘livadh’ Sahidja dhe vajza e saj ‘seksi’ me veshje tejet elegante

19:15 | 19 Mars 2018

Sahide Mustafa gjatë gjithë viteve që është në skenë ndërroi shumë veshje, por që të gjitha i kishte elegante.

E me të tilla veshje ajo del edhe në natyrë pa e pasur problem, përcjell ORAvip.

Këngëtarja nga Mushtishti tanimë ka bërë shoqe vajzat e saj për ta shoqëruar në vendet relaksuese.

Po në këtë fotografi Sahidja ka befasuar me këtë veshje tejet elegante në një vend jo të përshtatshëm për këtë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari