Dalin pamje të reja! Këto janë fermat ‘hot’ që janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Dalin pamje të reja! Këto janë fermat ‘hot’ që janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit

21:38 | 14 Nëntor 2017

Është pritur gjatë një bashkëpunim mes dy reperave të suksesshëm, Noizy dhe Ledri e ja ku po realizohet.

Dy reperët ndodhen në Gjermani ku po xhirojnë klipin e ri e disa pamje na i ka zbuluar Noizy.

Reperi ka postuar në Snapchat disa foto e video ku shihen dy vajza me bikini ndërsa Noizy i filmon,transmeton xing.

Ndërsa në një foto tjetër Noizy shihet me Ledrin dhe Blerim Destanin i cili mesa duket do jetë pjesë e klipit.

“Ju thashe 1 dite kam me m’rri. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ta shohim se kush qesh i fundit. ku jam un do vi edhe grupi. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjithe ju po dukni”, shkruan Noizy krahas fotos duke zbuluar kështu një pjesë të tekstit të këngës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!