Dalin pamjet e rrëzimit të avionit në Rusi, ja si shpërtheu – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Dalin pamjet e rrëzimit të avionit në Rusi, ja si shpërtheu

10:34 | 12 Shkurt 2018

Një avion me 71 persona në bord u rrëzua për shkaqe ende të paditura në periferi të Moskës mesditen e djeshme me orën lokale.

Ai ishte jnë avion An-148 dhe ishte nisur për në malet Urale, ndërsa u përplas në tokë vetëm pak minuta pasi ishte ngritur në ajër.

Kamerat e sigurisë së një objekti pranë zonës ku ndodhi aksidenti kanë fiksuar momentin e përplasjes (pjesa e sipërme e videos) ku duket se avioni ka shpërthyer në flakë gjigante.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!