Dani shfaqet në krahet e Shkurtes, e gjithë vëmedja tek fustani i saj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Dani shfaqet në krahet e Shkurtes, e gjithë vëmedja tek fustani i saj!

11:55 | 11 Maj 2018

Shkurte Fejza e Ramadan Krasniqi janë kolegë të mirë.

Të dy janë të famshëm për këngët popullore shqipe që i ruajtën të pastra e pa i përzier me zhanër tjetër, përcjell ORAvip.

Kolegët shpesh edhe bëhen bashkë në ndeja e ahengje të përbashkëta, prandaj edhe nuk mungojnë fotografitë nga të tilla ahengje.

Është Dani ai që në Instagramin e tij mban shumë kolege e njëra prej tyre padyshim që është edhe Shkurta.

Këngëtarja e muzikës popullore ka befasur të gjithë me pamjen e saj shumë më ndryshe nga herë të tjera.

Me dredha e fustan elegant, Shkurtën më joshëse s’e keni parë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!