Dashnia nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Dashnia nuk njeh moshë, Fikrija bëhet nuse edhe në këtë moshë

11:22 | 17 Prill 2018

Yeşim Ceren Bozoğlu në rolin e Fikriyëes në serialin ‘Kalbimdeki Deniz’ mori simpatikë e të gjithë shikuesve.

Ajo është një femër tërhqesë në realitet, e edhe pse në serial e keni parë si një zonjë më të moshuar, përcjell ORAvip.

Aktorja ishte në lidhje dashurie por nuk ka bërë martesë me të.

Pavarësisht kësaj, Yesim ka dashur të provojë ndjenjën e të qenurit nuse duke veshur vellon e bardhë.

Me një grim që nxjerr në pah bukurinë e aktores, ‘Fikriya’ ëhtë një nuse e bukur edhe në këtë moshë. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari