Dasmori gjuan me armë, arrestohet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Dasmori gjuan me armë, arrestohet

22:54 | 10 Gusht 2018

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë, pasi që dyshohet së ka shtënë me armë zjarri në një aheng familjar.

Rasti ka ndodhur në Komunën e Pejës.

Policia ka njoftuar se në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar pesë gëzhoja.
Është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit, mirëpo nuk është gjetur arma e zjarri apo ndonjë send i dyshuar.
Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!