De Gea – Real Madrid, vjen lajmi i papritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

De Gea – Real Madrid, vjen lajmi i papritur

09:08 | 22 Janar 2018

Reali iu është kthyer objektivit të vjetër, pasi që dështoi të transferojë portierin Kepa Arrizabalaga.

Real Madridi nuk i ndahet David De Geas.

Sipas “Mirror”, madrilienët janë duke e përpiluar ofertën e re për spanjollin, përcjellë “Lajmi.net”.

Reali iu është kthyer objektivit të vjetër, pasi që dështoi të transferojë portierin Kepa Arrizabalaga.

Gardiani i Athletic Bilbaos refuzoi kalimin në “Bernabeu”.

De Gea nuk ka rinovuar ende kontratën me Unitedin, pasi që po e pret Realin, për të realizuar më në fund ëndrrën e fëmijërisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!