Debutoi te Milani, por Caldara ‘bombardon’ me deklaratën e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Debutoi te Milani, por Caldara ‘bombardon’ me deklaratën e tij

00:00 | 21 Shtator 2018

Mattia Caldara është deklaruar pas debutimit te Milani.

Mbrojtësi ka thënë se ai dëshironte të startonte me fitore në debutim, andaj ia ka arritu qëllimit, duke shtuar se ai po mëson çdo ditë diçka të re.

“E dija se është një ndeshje fundamentale për skuadrën, andaj donim që të startonim mirë në Evropa Ligë”, ka thënë fillimisht Caldara, përcjell ORAinfo.

“Ishte një ndeshje e vështirë, por ne nuk kishim çfarë të kumbisnim. Ishte një ndeshje kruciale dhe që duhet t’i fitonim ato pikë”.

“Mezi pres që të shpaguaj besimin që ma ka dhënë ky klub i madh”, ka thënë në fund Caldara./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!