‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

‘Dehen’ Afrona dhe Blero…Nuk do ta besoni çfarë po bëjnë ata…

10:23 | 14 Shkurt 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private, shkruan ORAinfo.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet duke pirë me Bleron.

Të dy po i ‘cakrrojnë’ gotat…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!