Deklarata skandaloze e Kalinicit për Milanin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Deklarata skandaloze e Kalinicit për Milanin

22:02 | 10 Gusht 2018

Nikola Kalinic është deklaruar si lojtar i Atletiko Madridit.

Sulmuesi kroat kaloi te skuadra spanjolle nga Milani, duke i thumbuar rosonerët.

“Jam shumë i lumtur që mund të luaj në këtë stadium të ri dhe që munda të vij këtu te Atletico”, ka thënë Kalinic, përcjell ORAinfo.

“ Jam i lumtur që ndodhem në një klub të madh që luan gjithmonë në Champions League”, ka thënë sulmuesi kroat./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!