Del Piero ende nuk mund tu besoj syve çfarë ka parë tek Zidane – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Del Piero ende nuk mund tu besoj syve çfarë ka parë tek Zidane

23:43 | 13 Shtator 2017

Alessandro Del Piero ende nuk mund ta besoj atë që ka bërë Zinedine Zidane tek Real Madridi.

Legjenda e Juventusit, por edhe ish bashkëlojtari i trajnerit francez ka thënë se ai është befasuar me sukseset që i ka arritur trajneri i madrilenëve.

Ishte tronditëse mënyra e tij se si ai është bërë trajner i Real Madridit. Është e vërtetë që kam qenë atje para shumë viteve dhe se e kam njohur atmosferën në atë klub, por puna e trajnerit është krejtësisht e ndryshme”, ka thënë Del Piero për ‘Sky Sport’, transmeton ORAinfo

“Jam i habitur pozitivisht nga ajo që Zidane ka arritur të bëjë me Real Madridin”, deklaroi legjenda e Juventusit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!