Demarkacioni nuk votohet në Kuvend as javën e ardhshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Demarkacioni nuk votohet në Kuvend as javën e ardhshme

15:57 | 07 Dhjetor 2017

Demarkacioni me Malin e Zi me gjasë nuk do të jetë pikë e rendit të ditës as në seancën e së enjtes.

Kjo pasi, marrëveshja e Demarkacionit, së pari do të shqyrtohet nga Komisioni për Punë të Jashtme për t’u proceduar më pas në Kuvend.

Kështu tha Kryeparlamentari Kadri Veseli, pas mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit. Seanca e re do të fillojë të enjten tjetër nga ora 10:00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!