Deputeti i Kuvendit të Kosovës e quan ‘hit’ këngën e reperit kosovar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Deputeti i Kuvendit të Kosovës e quan ‘hit’ këngën e reperit kosovar

22:55 | 25 Maj 2018

Sot është publikuar projekti më i ri nga Getoar Selimi dhe Flori Mumajesi.

Projekti titullohet “Dashni me raki” dhe dyshja e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net.

Kënga ka marrë komente pozitive në orët e para të publikimit, ndërsa premton të jetë hit i verës.

Projektin e dyshes e ka shpërndarë edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Korab Sejdiu, i cili njëherësh e ka edhe familjar Getin.

“Hiti i rradhës nga tezaku !!!”, ka shkruar Korabi në Facebook.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!