Derisa Blero është me Tarën dhe Teutën, Afrona pi e vetme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Derisa Blero është me Tarën dhe Teutën, Afrona pi e vetme

20:16 | 14 Nëntor 2017

Afrona dhe Blero nuk jetojnë së bashku, e për këtë mungesë ata shumë herë kanë folur edhe publikisht, përcjell ORAinfo.

Blero dhe Teuta janë duke e argëtur vajzën e tyre në një vend të përbashkët, po Afrona ka publikuar disa foto ku shihet e vetme me një gotë në dorë.

Se çfarë ka dashur të thotë ajo me këtë, nuk e tregoi./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!