Dëshironi të blini banesën e ëndrrave tuaja, këtë mund ta gjeni te Linda Premium Residence – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Dëshironi të blini banesën e ëndrrave tuaja, këtë mund ta gjeni te Linda Premium Residence

11:52 | 23 Tetor 2018

Linda Premium Residence është projekti më gjigant që po jetësohet në Prishtinë.

Realizimin e këtij projekti po bëhet nga kompania e njohur Al Trade Center në lagjen “Prishtina e Re”.
Karakteristik e veçantë e kompleksit afaristo-banesor është ndërtimi modern që përcillet me standardet më të larta evropiane.

Linda Premium Residence vjen me 11 objekte dhe 600 banesa.

Rëndësi e veçantë këtij projekti i është arkitektura unike e cila është përkryer për një jetë luksoze e përveç kësaj do të ketë hapësira të idejuara sipas kërkesave, të cilat do t’i japin jetës tuaj komoditetin që gjithmonë keni dëshiruar.

Ky kompleks afaristo-banesor posedon hapësira të shumta gjelbëruese dhe si rrjedhojë e kësaj ofron terrasa me arkitekturën më moderne

Linda Premium Residence posedon sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtje me shtëpiak të dedikuar, kopsht për fëmijë, supermarket dhe restaurant, mjeku i lagjes, barnatore, qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna, ambiente për rekreacion të banorëve dhe hapësira të dedikuara për komunitetin si dhe parking të jashtëm e nëntokësor.

Në Al Trade Center kanë konfirmuar se objektet e Linda Premium Residence kanë zgjuar interesimin e jashtëzakonshëm dhe numri i shitjeve të objekteve banesore dhe lokaleve afariste vazhdimisht po rritet.

Në këtë kompleks nga Al Trade Center planifikojnë të realizohen:

– Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje me shtëpiak të dedikuar.

– Kopsht për fëmijë.

– Supermarket dhe restaurant.

– Mjeku i lagjes dhe barnatore.

– Qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna.

– Ambiente për rekreacion të banorëve dhe hapësira të dedikuara për komunitetin.

– Parking të jashtëm dhe nëntokësor.

Linda Premium Residence” do të jetë pasqyra më e mira e Prishtinës së Re dhe pritet të jetë sinonim i arkitekturës moderne në këtë lagje

Për t’i blerë banesat dhe lokalet afariste e për më shumë informata kontaktoni në:
080077770 (pa pagesë) dhe +38649777127, +38649216530

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!