Dëshironi të jetoni me standarde evropiane? Këtë mundësi ua ofron Linda Premium Residence – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Dëshironi të jetoni me standarde evropiane? Këtë mundësi ua ofron Linda Premium Residence

11:19 | 28 Gusht 2018

Kompania e njohur në fushën e ndërtimit Al Trade Center është duke realizuar njërin nga projektet më të mëdha në Prishtinë në fushën e ndërtimit.

Bëhet fjalë për kompleksin “Linda Premium Residence”, i cili është projektuar që të sigurojë banorët e ardhshëm, me jetë private dhe rehati, por në të njëjtën kohë të mbajë një atmosferë të ngrohtë që karakterizojnë zonat gjelbëruese me ato të këmbësorëve.

Ky kompleks gjendet buzë Rrugës A që lidhet me Rrugën B dhe qendrën e kryeqytetit.

Linda Premium Residence do të jetë një zgjidhje e dinjitetshme për tërë jetën.

Karakteristik tjetër e këtij kompleksi është pamja mahnitëse nga ku rrethohet kompleksi duke ofruar zgjidhje ideale për parkingje dhe gjelbërim.

Ky kompleks numëron mbi 600 banesa dhe lokale afariste.

“Linda Premium Residence” do të jetë pasqyra më e mira e Prishtinës së Re dhe pritet të jetë sinonim i arkitekturës moderne në këtë lagje.

Linda Premium Residence po realizohet në mënyrë të shkëlqyer nga Al Trade Center.

Linda Premium Residencë e sjell më afër Evropën, e ky kompleks gjigant konsiston nga:

– Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje me shtëpiak të dedikuar.
– Kopsht për fëmijë.
– Supermarket dhe restaurant.
– Mjeku i lagjes dhe barnatore.
– Qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna.
– Ambiente për rekreacion të banorëve dhe hapësira të dedikuara për komunitetin.
– Parking të jashtëm dhe nëntokësor.

Siguria në kompleksin Linda Residence është prioritet, ku me vëzhgim 24 orë me kamera, qetësia në këtë kompleks krahas komoditetit tuaj do të jenë të pashmangshme.

Interesimi për të gjitha objektet në kompleksin Linda Premium Residence është i madh, kurse shitja e banesave po bëhet me hapa të jashtëzakonshëm duke filluar nga objekti A.

Punë e madhe po bëhet për jetësimin e Linda Premium Residence

Për më shumë informata:
080077770 (pa pagesë) dhe +38649777127, +38649216530
infoaltradecenter.com
altradecenter. com

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!