Dëshironi të shkoni në pushime, ja moti deri në javën tjetër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Dëshironi të shkoni në pushime, ja moti deri në javën tjetër

08:31 | 12 Korrik 2018

Mbi Kosovën sot do të jetë mot me diell në pjesën më të madhe të vendit. Temperatura më e ulët do të jetë nga 14 në 20 gradë, më e larta e ditës nga 27 në 32 gradë.

Të premten do të jetë kryesisht mot me diell në veri, në pjesë të tjera ajo do të jetë e ndryshueshme me shira të shkurtra.

Të shtunën dhe të dielën do të jetë kryesisht me diell, por të dielën pasdite në disa vise mund të ketë të reshura lokale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!