Dëshprohen shikuesit, ky televizion kosovar do ta transmetojë Ligën e Kampionëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Dëshprohen shikuesit, ky televizion kosovar do ta transmetojë Ligën e Kampionëve

14:19 | 14 Maj 2018

Lajmi do të konfirmohet në ora 14:00, në një konferencë.

Dy kompeticionet prestigjioze të futbollit evropian, Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës, do t’i shohim përsëri në të njëjtin kanal televiziv.

Gazeta Olle mëson ekskluzivisht se “Kujtesa Sport” ka marrë të drejtën e transmetimit të ndeshjeve të këtyre dy garave edhe për tri sezonet e ardhshme.

Lajmi do të konfirmohet në ora 14:00, në një konferencë.

Kujtojmë që “Kujtesa” ka pasur të drejtën e transmetimit të Ligës së Kampionëve dhe Ligës së Evropës edhe në tri vitet paraprake.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!