Detaj ‘shokues’ në trupin e vajzës që vallëzoi ‘shotën’ bashkë me Rita Orën… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Detaj ‘shokues’ në trupin e vajzës që vallëzoi ‘shotën’ bashkë me Rita Orën…

13:08 | 19 Shkurt 2018

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora mbajti një koncert në Prishtinë, shkruan ORAinfo.

Qytetarët ishin shumë të entuziazmuar dhe e kaluan për mrekulli atë natë.

Befasia e Ritës për të gjithë shqiptarët ishte vallëzimi me vallen e Shotës, i cili ‘mahniti’ publikun kosovar.

E pranë saj duke vallëzuar ishte edhe një vajzë e cila gjithashtu vallëzonte mjaftë bukur.

Në një fotografi të kapur në ato moment mund të vërehen një detaj tek pjesa e gjurit të saj që duket sikur të jetë i lënduar.

Apo kjo ishte thjesht mënyra se si është kapur fotografia…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi