Detaje të reja nga iPhone i ri, do të jetë më i shpejtë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Detaje të reja nga iPhone i ri, do të jetë më i shpejtë

09:03 | 29 Maj 2018

Gjenerata e re e iPhonet mund të jetë shumë më i shpejtë dhe bateria e tij mund të zgjasë shumë më tepër krahasuar me rivalët.

Raportohet se Apple ka filluar prodhimin e një procesori të fuqishëm që do t’u vendoset telefonave që do të nxjerrë në shitje këtë vit, shkruan tch.

Lajmi i mirë është se cipi misterioz do të sjellë një revolucion në shpejtësinë e telefonit, si dhe jetëgjatësinë e baterisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!