Detajet e fundit nga iPhone X Plus – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Detajet e fundit nga iPhone X Plus

10:10 | 09 Maj 2018

iPhone X Plus do të ketë madhësinë e iPhone 8 Plus. Por, ky model do të jetë pak më i trashë (0.2mm ose 0.0078 inç) se iPhone 8 Plus.

iPhone X Plus do ketë ekran 6.5 inç (krahasuar me ekranin me ekran 5.5 inç të iPhone 8 Plus).

Modeli i iPhone X Plus raportohet se nuk ka gjasa që të dal para shtatorit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!