Deulofeu- Milan, kjo është kërkesa e ‘çmendur’ e lojtarit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Deulofeu- Milan, kjo është kërkesa e ‘çmendur’ e lojtarit

11:09 | 23 Janar 2018

Mesfushori i Barcelonës, Gerard Deulofeu po pret një kthim në Milano këtë muaj.

Sipas Corriere della Sera, Deulofeu mbetet në kontakt të vazhdueshëm me shokët e tij të vjetër dhe ka shprehur dëshirën për të luajtur për Milanin përsëri, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, gazeta paralajmëron se çmimi i tij prej 20 milionë eurosh është shumë për Rossonerët, ndërsa ata po përballen me konkurrencë nga Interi, Napoli dhe Roma.

Ish-lojtari i Everton shënoi katër gola dhe ndihmoi Rosonerët në gjysmën e sezonit vitin e kaluar.

Paraqitjet e tij me Milanin, bënë që Barcelona ta kthejë lojtarin në Spanjë në verën e vitit të kaluar. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!