Dhunohet një e mitur në Gjilan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Dhunohet një e mitur në Gjilan

11:50 | 05 Gusht 2018

Në Gjilan është arrestuar një i dyshuar pasi dyshohet se ka keqpërdorur seksualisht një të mitur.

Policia e Kosovës ka treguar se është arrestuar i dyshuari, shtetas turk, i cili dyshohet se ka keqpërdorur seksualisht me një femër të moshës nën 16 vjeçare, shtetase shqiptare.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Raporti i sotëm policor, ka njoftuar se edhe në fund të muajit korrik, ka ndodhur një rast i ngjashëm në Gjilan.

Aty thuhet se viktima femër është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar, i cili më pas është arrestuar nga njësitet policore.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!