Digjet një lokal në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Digjet një lokal në Prishtinë

11:21 | 05 Nëntor 2018

Një lokal në Prishtinë është përfshirë nga zjarri.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e zjarrfikësve të cilët janë duke u munduar që ta lokalizojnë zjarrin.

Në vendin e ngjarjes janë dhe Policia. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar edhe as për shkaqet që kanë quar deri tek ky zjarr, shkruan kallxo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!