Dikur ishte e plotë dhe të gjithë qeshnin me të, tani është shndërruar në një ‘super bombë’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Dikur ishte e plotë dhe të gjithë qeshnin me të, tani është shndërruar në një ‘super bombë’

09:05 | 04 Shtator 2018

Një femër britanike që vihej në lojë për shkak të pamjes së saj ka marrë një vendim radikal për të ndryshuar totalisht pamjen e saj.

24-vjeçarja Chloe Munnings ishte mbipeshë dhe për këtë shpesh e tallnin.

Por tre vjet më parë ajo nisi shndërrimin e saj, megjithëse tepër radikal.

Britanikja shpenzoi 27 mijë paund në operacione plastike.

Ajo rregulloi gjoksin, faqet, mollëzat, buzët dhe mban një korse për të ngushtuar mesin.

“Dëshiroja gjithmonë të isha perfekte, dhe mendoj se ja kam arritur”, thotë ajo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!