Dikur ishte shumë e shëndosh, por shikoni çfarë super trupi ka bërë tani Linda Halimi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Dikur ishte shumë e shëndosh, por shikoni çfarë super trupi ka bërë tani Linda Halimi

14:43 | 16 Prill 2018

Të gjithë e mbajm mend Linda Halimin dhe kilet e tepërta të saj, por kjo tashmë i përket një kohë të shkuar, pasi sot ajo ka formuar një trup për t’u pasur zili.

Këngëtarja nga Kosova nuk nguron të publikojë foto provokuese herë pas here, por më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë.

Ajo ka postuar një video në Instagram ku tregon sesi stërvitet.

Në krah të pamjeve Linda ka shkruar: Të gjithë më pyesin se çfarë bëj në palestër… unë bëj dashuri me këto makineri”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari