Dikur me mbipeshë, por shikoni çfarë trupi ka bërë sot Linda Halimi! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Dikur me mbipeshë, por shikoni çfarë trupi ka bërë sot Linda Halimi!

19:02 | 10 Maj 2018

Të gjithë e mbajm mend Linda Halimin dhe kilet e tepërta të saj, por kjo tashmë i përket një kohë të shkuar, pasi sot ajo ka formuar një trup për t’u pasur zili.

Këngëtarja nga Kosova nuk nguron të publikojë foto provokuese herë pas here, por më seksi se kaq nuk e keni parë ndonjëherë, përcjell ORAinfo.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku tregon linjat e saj seksi. Ajo shfaqet e transformuar dhe shumë joshëse.

Në këtë mënyrë Linda na dëshmon se nëse dëshironi të ndryshoni mund t’ia dilni, vetëm kërkohet durim dhe angazhim. /ORAinfo/ 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!