Ditëlindje si në perralla në shtëpinë e Norës dhe Robertit, por ku ishin Tuna e Patrisi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Ditëlindje si në perralla në shtëpinë e Norës dhe Robertit, por ku ishin Tuna e Patrisi

18:03 | 16 Maj 2018

Renee dje festoi ditëlindjen në mënyrën më të bukur që i organizuan prindërit e saj.

Nora e Roberti kanë të ardhura të mira financiare, prandaj edhe një festë e tillë u prit të ndodhte në shtëpinë e tyre, përcjell ORAvip.

Renee pati të ftuar shumë mysafirë e shumë bashkëmoshatarë, por në këtë festë nuk u panë Tuna e Patrisi për t’ia dërguar Tianin asaj.

Roberti na njofoi me atmosferën në shtëpinë e tij përmes kësaj video dhe shikoni se kush ishin mysafirë e kush mungonte./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!