Djali dhe reja e Remzies në pushime magjike, po shikoni si vishet ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Djali dhe reja e Remzies në pushime magjike, po shikoni si vishet ajo

21:38 | 12 Korrik 2018

U bë tejet e përfolur kur u mor vesh se u bë reja e këngëtares më të kërkuar në estradë.

Gëzime Krasniqi është ndër nuset më të bukura të estradës, e që me bukuri shumë femra po i lë nën hije, shkruan Kosovarja.

Kaçurrelja me sytë blu po e shfrytëzon kohën në pushime, së bashku me të fejuarin, e që nuk po mungojnë fotografitë e ndryshme nga atje.

Ja si po duken.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!