Djali e rrah babanë në Rahovec, por ja çka i ndodhi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Djali e rrah babanë në Rahovec, por ja çka i ndodhi

11:11 | 19 Mars 2018

Në Rahovec është arrestuar një i dyshuari mashkull pasi që i njëjti pas një fjalosje ka sulmuar fizikisht babanë e tij.
Viktima ka pranuar tretman mjekësor.Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!