Djali i Adelinës ka filluar të luajë me lodra, kaq shumë është rritur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Djali i Adelinës ka filluar të luajë me lodra, kaq shumë është rritur

17:52 | 12 Tetor 2018

Adelina Tahiri ka pak kohë që mori epitetin nënë për herë të parë.
Këngëtarja i është përkushtuar tërësisht rritjes së foshnjës, duke lënë pas çdo angazhim tjetër, shkruan lajmi.net.

Ajo kohë pas kohe publikon imazhe të të birit, por nuk preferon ta ekspozojë fytyrën e tij, për shkak të moshës.

Së fundi, ajo postoi një foto të Jonit të vogël, i cili ishte rrethuar nga lodrat dhe veshjet e tij.

Kujtojmë që Adelina i dha fund beqarisë në dhjetor të vitit të kaluar me Serjozha Markov.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!