Djali i del nga dora Andrrës dhe Sinanit, shikoni çka bën ai në mbrëmje! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Djali i del nga dora Andrrës dhe Sinanit, shikoni çka bën ai në mbrëmje!

14:18 | 13 Qershor 2018

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani tashmë janë bërë pjesë e pandashem e shtypit rozë, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më seriozë pasi ata e kurorëzuan atë me martesë. Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi.

Si Sinani ashtu edhe Andrra është mjaftë aktive në rrjetet sociale ku edhe ndanë momente të shumta me ndjekësit e saj.

Edhe sot ajo ka postuar një video të djalit të saj ku shihet duke vallëzuar. /ORAinfo/.

Për me shumë shikoni videon:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!