Djali i Remzies ka shkuar në Las Vegas, ja çka bën për të reja e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Djali i Remzies ka shkuar në Las Vegas, ja çka bën për të reja e saj

00:09 | 27 Prill 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAvip.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sonte duket se po i mungon i fejuari i saj, meqë në InstaStory ka publikuar një fotografi të tij të shoqëruar me një zemër./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!