Do qeshni me lot, ja çka i ndodhi kryeministrit kroat në aeroport para ndeshjes me Anglinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Do qeshni me lot, ja çka i ndodhi kryeministrit kroat në aeroport para ndeshjes me Anglinë

15:28 | 11 Korrik 2018

Një skenë e pazakonshme u zhvillua në aeroportin e Zagrebit, në kohën kur një shtetase e Kanadës po dëshironte të fotografohej me kryetarin e Parlamentit të Kroacisë.

Ajo edhe pse nuk e dinte se kush ishte kryeparlamentari kroat, Goran Jandrokoviq, dëshiroi të bënte fotografi me të pasi kishte të veshur fanellën e Kroacisë.

Porn ë vendin e ngjarjes nuk qëlloi askush veç kryeministrit të Kroacisë, Andrej Plenkoviq, e të cilin prap nuk e njihte kanadezja, transmeton lajmi.net.

Kështu kryeministri mori telefonin dhe i fotografoi. Krejt në fund kryeparlamentari i Kroacisë i tregoi se çfarë pozita kanë në shtetin kroat, dhe kjo shkaktoi të qeshura të mëdha.

Për më shumë shikoni pamjet:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!