Do të ҫmendet Xhensila, Besit i ndodh diҫka e tmerrshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Do të ҫmendet Xhensila, Besit i ndodh diҫka e tmerrshme

19:44 | 10 Gusht 2018

Bes Kallaku është ndër humoristët më të dashur shqiptar.

Ai u bë shumë i njohur dhe i dashur për publikun me rolin e tij të “Skifterit” në Portokalli, pjesë e së cilës nuk është më, shkruan ORAinfo.

Besi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shumë prej tyre të natyrës komike.

Sot ai ka publikuar një foto përmes së cilës shihet këmba e tij e enjtur.

Duket se është pickuar nga një insekt./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!