Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Do të befasoheni, a e dini cila këngëtare e njohur fshihet pas kësaj fotoje?!

16:08 | 16 Maj 2018

Edona Llalloshi është njëra prej këngëtareve me më së shumti vite në skenë, dhe pa dyshim qe këngët e saj janë shndërruar në hite, shkruan ORAvip.

Ajo është me e dashura për publikun edhe fal zërit te saj i bën që të gjithë pa dallim moshe që të dëgjojnë muzikën e saj.

Edona veçohet edhe si njëra nder këngëtaret me me stil dhe me grim të bukur.

Mirëpo grimerja e saj është motra e cila ka një bukuri te papërshkrueshme.

Një bionde me stil dhe e bukur si kjo e Edones, Fjolla./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!