Do të befasoheni: Ozil do të luaj te kjo skuadër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Do të befasoheni: Ozil do të luaj te kjo skuadër

19:43 | 13 Janar 2018

E ardhmja e Mesut Ozilit është në dilema të mëdha.

Mesfushori gjerman ka kontratë me Arsenalin deri në fund të sezonit, andaj ende nuk e di se ku do të luaj.

Arsenali është duke përgatitur një ofertë tejet të majme për Ozilin, në mënyrë që ta bind që të qëndroj në ‘Emirates’, përcjell ORAinfo.

Klubi londinez shpreson se gjermani të qëndroj në skuadër dhe ta nënshkruaj kontratën e tij, kështu duke refuzuar skuadrat si Manchester United dhe PSG./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!