Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Do të befasoheni se ja joshëse është ‘Exhe’ në jetën reale

10:59 | 14 Qershor 2018

Hazal Adıyaman është aktorja e njohur turke e cila ka bërë bujë shumë të madhe që nga seriali ‘Deti i jetës time’, shkruan ORAinfo.

Ajo u bë e njohur nga roli i saj si ‘Exhe’, ku në këtë seri ajo luan si një vajzë e vështirë dhe agresive.

 


Mirëpo në jetën reale ajo është një femër shumë e bukur dhe joshëse.

Në një ajo shfaqet shumë e bukur i kurrë më parë.

Më poshtë shikoni fotografin e fundit

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi