Do të befasoheni, shikoni se si ia përgatit darkën Geti, Marinës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Do të befasoheni, shikoni se si ia përgatit darkën Geti, Marinës

18:26 | 16 Maj 2018

​Marina Vjollca është njëra nga prezantueset e cila vitin e kaluar i dha fund beqarisë duke u martuar me reperin kosovar, Getoar Selimi.

Në imazhet e fundit të publikuara nga Marina në llogarinë e saj në “Instagram” ka treguar se Geti edhe paguan për të kur ka kohë.

“Ja ca ben Geti kur ka kohe te lire” ka shkruar Marina në këto imazhe./Indeksonline/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!