Do të ‘çmendet’ Çënari, kush e ka mërzitur kështu gruan e tij, Almedën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Do të ‘çmendet’ Çënari, kush e ka mërzitur kështu gruan e tij, Almedën

12:14 | 18 Korrik 2018

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayışman i njohur si Çënari tash e një kohë janë në martuar dhe kanë një jetë të bukur.

Almeda është pa diskutim njëra ndër femrat më tërheqëse shqiptare, shkruan ORAinfo.

Almeda Abazi ishte prezantuesja e “Dancing With the Stars”, dhe me paraqitjen e saj çdo herë i mahnit të gjithë.

Ajo është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket paksa e mërzitur.

A thua kush e ka mërzitur gruan e ‘Çënarit’?./ORAinfo/

🐾

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!