Do të çmendet Marina, shikoni çka i shkruajnë femrat Getit? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Do të çmendet Marina, shikoni çka i shkruajnë femrat Getit?

21:36 | 16 Maj 2018

Janë ndër çiftet më të komentuara që nga fillimi i lidhjes, si dhe në martesë.

Që të dy shumë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku çdo postim I tyre merr shumë vëmendje, shkruan Kosovarja.

Kësaj here, është Geti ai i cili ka publikuar një fotografi ku duket tejet joshës, e që shumë femra i lënë komente të ndryshme, me fjalët më të ëmbla.

Por, ai ka parë këto Marina? Sigurisht, me që të dy të famshëm, edhe ajo merr shumë komente, por a thua edhe të tilla? Ja shikojini…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!