Do të mbeteni të befasuar pasi Barcelona po bën ‘çmrnfuti’ për yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Do të mbeteni të befasuar pasi Barcelona po bën ‘çmrnfuti’ për yllin e madh

00:00 | 13 Nëntor 2017

Barcelona dëshiron që ta blindoj mesfushorin e tyre, Sergio Roberton.

Klubi katalonas e di se është në rrezik nga klubet e mëdha që ta rrëmbejn lojtarin andaj dëshiron që t’i ofroj një rinovim të kontratës.

Barcelona dëshiron që Sergio Roberto të nënshkruaj një kontratë katër vjeçare, por që natyrisht edhe t’i ndryshoj klauzolën, transmeton ORAinfo.

Katalonasit janë të gatshëm që t’i ofrojnë mesfushorit një klauzolë prej 400 milionë eurosh, që do të ishte e vështirë për tu paguar nga gjigantët evropian./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!