Do të qeshni me lot se si ky kamerier e shërben çajin në Prizren – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Do të qeshni me lot se si ky kamerier e shërben çajin në Prizren

16:41 | 09 Maj 2018

Në Facebook po qarkullon një video mjaft interesante ku shihet një kamerier duke e shërbyer çajin në një formë të pazakontë.

Në një nga netët pranverore prizrenase në një nga çajtoret e qytetit të lashtë, kamerier shihet duke ardhur në drejtim të myshterinjve me një tabak.

Për një moment, ai e rrotullon tabakun për 180 shkallë, dhe për befasi, çaji duke të mos jetë derdhur fare.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!