Do t’i harroni të gjitha nuset e estradës, ja çfarë nuse tradicionale është bërë Leonita e Granit Xhakës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Do t’i harroni të gjitha nuset e estradës, ja çfarë nuse tradicionale është bërë Leonita e Granit Xhakës

23:01 | 12 Tetor 2017

Leonita është ajo e cila ia rrëmbeu zemrën mesfushorit të Arsenalit, Granit Xhakës. Dasma e tyre u mbajt në privatësi të plotë duke u ruajtur nga ekspozimi medial, përcjell ORAinfo.

Pavarësisht se jetojnë në Zvicërr dhe janë të integruar në një mënyrë jetese më ndryshe, çifti më i ri Xhaka nuk i harrojnë traditat shqiptare.

Leonita është rregulluar si një nuse tradicionale, e që duket më bukur se kurrë.

Graniti me siguri është ‘çmendur’ me një look të tillë të nuses së tij./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Rita Ora