Doktoresha që po i shashtris pacientët e saj me linjat ‘bombastike’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Doktoresha që po i shashtris pacientët e saj me linjat ‘bombastike’

13:16 | 17 Tetor 2018

Kur pacientët e shohin, pulsi u kërcen në mënyrë të pasigurt.

Marija Jelikic është një e re nga Beogradi që është bërë e famshme në Instagram. Ajo me profesion është mjeke, por nëse e shikon në këtë rrjet social, trupi i saj është ndryshe nga ai i kolegeve të saj.

Profili i saj është vënë re edhe nga mediat e huaja, të tilla si tabloidi “The Sun”, që këto ditë shkruan duke e ngritur atë në qiell.

Në uniformën e punës, ajo mund të duket një femër e zakonshme, por nën të fsheh një trup të skalitur nga i cili pacientët e saj rrezikohen të ngelin pa frymë, përcjell Gazetametro.net.

Maria ka një 26.000 ndjekës në Instagram, dhe ndërsa mediat e botës po shkruajnë rreth saj këto ditë, kjo shifër me siguri do të rritet shumë shpejt.

Në Instagramin e saj ajo e përshkruan veten si një e apasionuar pas palestrës.

Është e qartë shumë e pyesin nëse ajo do të heq dorë nga karriera e mjekut. Marija, të paktën tani për tani, nuk përgjigjet, por vetëm poston rregullisht nga palestra, dhe është e mundur që ajo të vendos të ndryshojë profesionin, duke iu përkushtuar edhe me shumë Bodybuildingut. Çdo foto e re e saj i lë ndjekësit pa tekst!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!