‘Bomba e mëngjesit’, Donnarumma zbulon emrin e klubit për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

‘Bomba e mëngjesit’, Donnarumma zbulon emrin e klubit për sezonin e ri

08:33 | 13 Janar 2018

Gianluigi Donnarumma ka reaguar duke konfirmuar qëndrimin e tij në Milan.

Gianluigi Donnarumma ka siguruar një tifoz të Milanit se nuk do të largohet nga San Siro.

Pas shumë spekulimeve në lidhje me largimin e tij nga “Rossonerët”, Donnarumma ka reaguar duke konfirmuar qëndrimin e tij në Milan.

“Mos u brengosni, do të mbetem në Milan”, deklaroi Donnarumma, përcjell “lajmi.net”.

Së fundmi spekulohej se Donnarumma ka vendosur të largohet nga klubi duke u transferuar në Paris Saint-Germain.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!