Dorë për dore me burrin, nusja e Shpetimit zbulon këmbët në dasmë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Dorë për dore me burrin, nusja e Shpetimit zbulon këmbët në dasmë

18:02 | 10 Gusht 2018

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, si nga ato profesionale ashtu edhe personale.

Sot në një foto është parë ai së bashku me gruan e tij në një damsë.

E tërë vëmendja ishte tek zonja dhe fustani i saj sa i bukur aq edhe provokativ, në të cilin ka zbuluar këmbën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!