Dorëzohen pronarët kinez, nuk do të besoni kush po e blen Milanin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Dorëzohen pronarët kinez, nuk do të besoni kush po e blen Milanin

11:43 | 04 Dhjetor 2017

Muaji dhjetor ka filluar në mënyrën më të keqe të mundshme për Milanin.

Përveç barazimit turpërues me Beneventon, kuqezinjtë tani kanë probleme edhe me financa, shkruan indeksonline.

Pronarët kinez nuk janë në gjendje të paguajnë borxhin prej 303 milionë eurosh me fondin Eliot.

Mirëpo sipas raportimeve të fundit, një grup investitorësh arab janë të gatshëm për të marrë shumicën e aksioneve të skuadrës për ta nxjerrë nga kriza financiare.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!