Dorëzohet Ledri, me në fund na njofton me të dashurën e tij simpatike, ja fotoja – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Dorëzohet Ledri, me në fund na njofton me të dashurën e tij simpatike, ja fotoja

11:26 | 11 Shtator 2018

Reperi i njohur Ledri Vula përveç muzikës ai shpesh në media është përfolur edhe për lidhjet e tij të dashurisë, shkruan ORAinfo.

Ditë më parë në ditëlindjen e Ermal Fejzullahu prezent ishte edhe Ledri Vula, për të cilin u përfol se ishte i shoqërua nga e dashura e tij e re Sara Hoxha.

Deri tani Ledri në asnjë intervistë të tij nuk ka folur për të, por duke bërë të ditur se tashmë ai veçse ka gjetur “Princess Diana-n” e tij!

Por, sot Lideri nuk ka durua dhe e ka publikuar vajzën që i a mori zemrën ne një postim në instastory./ORAinfo/

Për me shumë shikoni foton:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!